Tworzymy sylwetki

Nasza filozofia

Współpraca z nami pomoże Tobie odkryć inny wymiar żywienia oraz treningów

Jeśli myślisz, że nie możesz nic zmienić – ZMIEŃ MYŚLENIE

Dieta?! To ona ma być dostosowana pod Ciebie, a nie Ty pod nią – Pamiętaj!

Trening Personalny z nami?! Zapewniamy Ciebie, że będzie skrojony na miarę potrzeb Twojego ciała.

Żaneta

Miłość do sportu jest ze mną od dziecka. Przez 6 lat trenowałam lekkoatletykę, następnie poświęciłam się przygotowaniom do bikini fitness. Pokazało mi to, że ciało można "uformować" jak chcesz, przy odpowiednim treningu oraz diecie. Dużo nauczył mnie sport. Zafascynował mnie proces zmiany sylwetki i tym o to sposobem - po wielu szkoleniach, pracy z klientem i przede wszystkim pasji - jestem trenerem personalnym.
Cały czas się szkolę, by móc być coraz lepsza w tym co robię. Pomagam ludziom spojrzeć na ich ciało z zupełnie innej perspektywy, tak aby potrafili dostrzegać niuanse świadczące o ich problemach i ograniczeniach. Moje podejście do treningu cechuje się bardzo dużą wszechstronnością i razem osiągniemy różne cele!

Dominik

Jestem trenerem On-line jak i trenerem personalnym z 8-letnim doświadczeniem. Fascynuje mnie funkcjonowanie ludzkiego ciała, pomaganie moim klientom zmienić dotychczasowy sposób odżywiania tak, by poprawić ich zdrowie, samopoczucie oraz nawyki żywieniowe. Moja praca to głównie pasja, w której trwam od małego niewierzącego w siebie grubaska do znającego swoją wartość trenera personalnego. Nigdy nie powiem, że schudnąć to nic wielkiego, bo sam schudłem 50kg. Wiem ile to kosztuje samozaparcia i wiary w siebie. Sam przeszedłem tą ciężką drogę popełniając wiele błędów po drodze, bo jeszcze wtedy nie była tak dostępna. Stąd też zrodziła się pasja do sportu, pokazywało mi to, że chcieć to móc, dlatego w swojej pracy poświęcam się w 100%, czerpiąc radość z progresu moich podopiecznych zarówno na treningach jak i we współpracach On-line.
Ciągle się rozwijam, uważam że trener, dietetyk powinien cały czas się edukować. Przerabiam dużo szkoleń, ale jedno ze zdań które utkwiły mi w pamięci to - "Bez rozwoju jesteś w dupie"- w tej branży jest to bardzo trafione.